KONST / Litografier / Färglitografi 11642022
nr 1164 2022
Tommy G Sundman
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Tommy Gunnar Sundman, Vinflaskor, signerad och numrerad 134/140, bladets mått: 38x30
Tommy G Sundman, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2018
kl 20:31:15
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr